AfB Slovakia získala ocenenie za udržateľnosť

Banner akcie AHK Weihnachtsgala 2022

Banner akcie AHK Weihnachtsgala 2022.

Dávid Mick preberá Slovensko-nemeckú cenu za udržateľnosť.

Náš COO Dávid Mick pri preberaní Slovensko-nemeckej ceny udržateľnosť pre firmu AfB Slovakia s.r.o. z rúk Norberta Kurillu (poradca prezidentky SR pre životné prostredie, energetiku, zmenu klímy a podnikateľské prostredie).

Barbara Wolf a Peter Kompalla s naším COO Dávidom Mickom.

Barbara Wolf (nemecká veľvyslankyňa na Slovensku) a Peter Kompalla (výkonný člen predstavenstva AHK Slowakei) s naším COO Dávidom Mickom.

10.12.2022

Nádherný výhľad na Dunaj a staré mesto Bratislavy, atmosférická hudba a podnetné networkingové rozhovory s členmi a priateľmi Slovensko – nemeckej obchodnej a priemyselnej komory, známej aj ako AHK Slowakei, počas príjemného zimného večera. To všetko spolu tvorilo Vianočný gala večer AHK 2022 (AHK Weihnachtsgala 2022), ktorý sa konal 01.12.2022. Tento rok bolo podujatie spojené s témou udržateľnosti, ktorá je dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. V rámci iniciatívy #PartnerForSustainability boli predstavené príklady najlepších praktík pri zavádzaní obehového hospodárstva vo firmách.

Spoločnosť AfB Slovakia na tomto podujatí, samozrejme, nemohla chýbať. Navyše, za našu tvrdú prácu sme boli odmenení Slovensko-nemeckou cenou za udržateľnosť! Ďakujeme AHK Slowakei za túto cenu a všetkým, ktorí za nás hlasovali, bez Vás by sme to nedokázali.

Čo je iniciatíva #PartnerForSustainability?

#PartnerForSustainability je iniciatíva AHK Slowakei a jej partnerských spoločností, ktorej cieľom je napomôcť k lepšej harmonizácii ekonomickej konkurencieschopnosti s environmentálnou a spoločenskou zodpovednosťou a aktívne sa tak podieľať na budovaní cesty k trvale udržateľnej budúcnosti.

Obsahom memoranda iniciatívy #PartnerForSustainability sú spoločné princípy a výzva smerom k politikom, aby do svojho programu zaradili otázky udržateľnosti a v oblasti ekonomiky vytvorili rámcové podmienky, ktoré podporia rozvoj udržateľných podnikateľských aktivít. Jeho súčasťou sú takisto konkrétne odporúčania vedúce k odstráneniu doterajších prekážok.

Dodatočné informácie o #PartnerForSustainability nájdete na tejto stránke