Siemens Česká republika – ďalší partner AfB Slovakia

Logo spoločnosti Siemens

24.06.2022

Spoločnosť Siemens Česká republika sa rozhodla, že chce spolu s nami pomôcť životnému prostrediu a inklúzií ľudí so zdravotným znevýhodnením do spoločnosti. Stala sa preto naším ďalším partnerom! Siemens je dlhodobo jedným z najdôležitejších strategických partnerov AfB group. Spoločne sme toho už veľa dokázali najmä v Nemecku a veríme, že nás čaká rovnako silná, dlhá a prospešná spolupráca aj v našich končinách.

Ďakujeme nášmu novému partnerovi za prejavenú dôveru a veríme, že bude s našimi profesionálnymi službami mazania dát a repasovania IKT spokojný. Vyradená výpočtová technika, ktorú nám odovzdá, bude poskytnutá na dobročinné účely, poprípade si nájde nového majiteľa na našom eshope afbshop.sk. Pracujeme aj na systéme odpredaja zamestnancom.  

Spoločnosť Siemens s.r.o má veľa aktivít zameraných na rozvoj a zlepšenie životnej úrovne v spoločnosti, prostredníctvom rôznych projektov dosahuje kvalitatívne zmeny v oblasti vzdelávania či ochrany životného prostredia.

Kto je spoločnosť Siemens?

Siemens je jednou z najväčších technologických spoločností v Českej republike a už viac ako 130 rokov je neoddeliteľnou súčasťou českého priemyslu. Ich portfólio zahŕňa riešenia pre priemysel, energetiku, dopravu a verejnú infraštruktúru, stavebné technológie a zdravotníctvo. Siemens je priekopníkom v oblasti priemyslu 4.0 a inteligentných miest, kde poskytuje komplexné digitálne produkty a služby.

Skupina Siemens Česká republika je súčasťou celosvetového koncernu Siemens AG, ktorý je už viac ako 170 rokov synonymom špičkových technológií, inovácií, kvality a spoľahlivosti. Spoločnosť Siemens pôsobí na celom svete a zameriava sa na inteligentnú infraštruktúru pre budovy a distribuované energetické systémy a na automatizáciu a digitalizáciu vo výrobnom a spracovateľskom priemysle. Siemens spája digitálny a reálny svet v prospech zákazníkov a spoločnosti.