Spoločnosť Henkel Slovensko, naša nová posila pre udržateľnosť!

Logo spoločnosti Henkel Slovensko, spol. s r. o.

Logo spoločnosti Henkel Slovensko, spol. s r. o.

16.03.2023

Podpisom zmluvy o spolupráci so spoločnosťou Henkel Slovensko, spol. s r.o. získala naša spoločnosť, AfB Slovakia s. r. o. registrovaný sociálny podnik, silného partnera, s ktorým sa dokáže priblížiť k svojmu cieľu opätovne uviesť na trh pomocou IT remarketingu čo najviac IT a mobilných zariadení, čím šetrí prírodné zdroje a znižuje emisie škodlivých látok.

Spoločnosť Henkel sa svojou iniciatívou snaží globálne ukázať, ako meniť a zlepšovať život každý deň. Nový dizajn značky Henkel dokonca spája dedičstvo tejto spoločnosti a jej ambície do budúcnosti: zapájať ľudí, aby spoločne tvorili zmysluplnú budúcnosť a poháňali pokrok, pričom stavali na kľúčových silných stránkach tejto spoločnosti.

Sme poctení, že môžeme spoločne dopomôcť splniť cieľ, ktorý si spoločnosť Henkel celosvetovo stanovila a je vyjadrený v slogane: „Pioneers at heart for the good of generations!“, teda využitie ich priekopníckeho ducha, vedomostí a prostriedkov, ktoré pomôžu formovať zmysluplnú budúcnosť pre budúce generácie.

Kto je spoločnosť Henkel Slovensko, spol. s r.o.

Na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1991 pod názvom Henkel Slovensko, spol. s r.o. so sídlom v Bratislave. Je 100% dcérskou spoločnosťou Henkel Central Eastern Europe, koordinačného centra koncernu Henkel pre strednú a východnú Európu so sídlom vo Viedni.

Henkel Slovensko pôsobí vo všetkých strategických divíziách spoločnosti Henkel: Adhesive Technologies (Lepidlá a technológie) a Henkel Consumer Brands  Beauty Care (vlasová starostlivosť a Pracie a čistiace prostriedky). Okrem obchodných divízií sa v Bratislave nachádza aj expertná pobočka Global Business Solutions+ Bratislava (v minulosti známa ako Centrum zdieľaných služieb Bratislava). V súčasnosti Henkel Slovensko zamestnáva takmer 1 900 zamestnancov a aj vďaka Global Business Solutions+ Bratislava patrí k strategickým lokalitám pobočiek spoločnosti Henkel.

Viac o spoločnosti Henkel sa dozviete na tomto odkaze.