Ľudské zdroje

Od založenia spoločnosti v roku 2004 sme vytvorili už vyše 380 pracovných miest, z čoho približne 47% je obsadených zamestnancami so zdravotným znevýhodnením. Medzičasom rozšírila spoločnosť AfB pôsobnosť do piatich európskych krajín a naďalej sa rozvíja.

Práca v AfB   

Spolu objavujeme nové cesty

Iniciatíva 500 gAG

Iniciatíva 500 gAG, ktorá je našou materskou spoločnosťou, si za svoj cieľ stanovila vytvorenie 500 pracovných miest pre osoby so zdravotným postihnutím. V súlade s mottom „Spolu sme silní“ tvorí AfB spolu so sesterskou spoločnosťou Social Lease GmbH a s iniciatívou Mobiles lernen tri stabilné piliere iniciatívy 500 gemeinnützige AG.

Čísla a fakty

380

Zamestnávame vyše 380 zamestnancov, z toho približne 47% je zdravotne znevýhodnených.

360000

Našimi rukami prejde ročne vyše 360000 IT zariadení.

3500

Ročne vykonáme v súlade s nariadeniami o ochrane údajov vyše 3500 odberov výpočtovej techniky.

Predstavujeme vám vedenie našej spoločnosti

Marek Antoňák
Konateľ spoločnosti

Spoluzakladateľ AfB na Slovensku, chopil sa príležitosti vybudovať prosperujúci zelený sociálny podnik v oblasti IT s vyššou pridanou hodnotou pre spoločnosť a s dôrazom na životné prostredie.

Dávid Mick
Prevádzkový riaditeľ

Je zodpovedný za naštartovanie a udržanie hladkého chodu celej prevádzky a za správne nastavenie procesov.

Jaroslav Znamenák
Špecialista pre internetový predaj

Jeho úlohou je starať sa o sociálne médiá spoločnosti, ako aj spravovať novo vznikajúci E-shop spoločnosti AfB Slovakia.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našich CSR opatreniach alebo máte záujem stať sa naším partnerom, viac informácií nájdete na našej webstránke.