Zhodnocovanie použitého hardvéru

Spoločnosť AfB gGmbH je najväčším európskym sociálnym podnikom v oblasti zhodnocovania použitého IT hardvéru.

Zameriava sa na repasovanie a predaj výpočtovej techniky a zamestnáva ľudí so zdravotným postihnutím. Preberáme vyradený hardvér od iných firiem a po certifikovanom vymazaní uložených dát ho upravujeme tak, aby sa dal opäť využiť. Tak predlžujeme jeho životný cyklus, šetríme prírodné zdroje a redukujeme emisie skleníkových plynov.

Pýšime sa označením Microsoft Authorised Refurbisher (MAR) a úspešne podporujeme inklúziu znevýhodnených zamestnancov. Ročne zrepasujeme viac ako 360 000 zariadení prebratých od viac ako 1000 firiem. Takto dokážeme spájať vytváranie inkluzívnych pracovných miest s poskytovaním profesionálnych IT služieb.

Objem a profesionalita

rozsah
služieb

Nezáleží na tom, aká veľká je vaša firma, my sa o všetko postaráme, vrátane odvozu a demontáže hardvéru.


Urobte dobrý skutok a ukážte svoju sociálnu angažovanosť

Byť naším partnerom sa oplatí! Ukážte svetu úspešné výsledky vašej firmy v podpore sociálnej a ekologickej udržateľnosti a verejného záujmu! Spoločnosť AfB vám pomôže spropagovať vašu firmu v médiách. Už viac ako 1000 podnikov, bánk, poisťovní a verejných organizácií je hrdým partnerom spoločnosti AfB.

Naše predajne

V predajniach AfB ponúkame väčšinou súkromným klientom zrepasovanú výpočtovú techniku so zárukou až do troch rokov. Okrem predaja hardvéru poskytujeme našim zákazníkom aj služby v oblasti inštalácie softvéru a servisovania výpočtovej techniky.

Naše pobočky     

Výsledky našej práce sú zaručené

Náš spoločenský prínos ocenilo aj Phineo, organizácia poskytujúca analytické a konzultačné služby v oblasti efektívneho sociálneho angažovania sa.

Prispievame k trvalej udržateľnosti

Ponúkame pridanú hodnotu pre našich klientov, partnerov, ale aj životné prostredie a spoločnosť. Poskytovaním profesionálnych služieb staviame naše sociálne a ekologické ciele na pevných ekonomických základoch. Pri tom sa opierame o tri základné piliere udržateľného rozvoja: ekologický, ekonomický a sociálny.

Bezpečné mazanie dát

Sme partnerom skupiny Blancco technology group a garantujeme vám certifikované vymazanie uložených údajov.