Ďalšie notebooky od Deutsche Telekom IT Solutions pomáhajú východu Slovenska

Darovanie zariadení školám a Centru pre rodinu

20.10.2020

48 notebookov od spoločnosti Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia s.r.o. našlo svoje nové využitie vo vybraných inštitúciách na východe Slovenska. Dokopy 5 škôl a jedno košické centrum pre rodinu tak môže voľnejšie dýchať aj v tejto neistej dobe.

“Sme veľmi radi, že môžeme pomáhať školám či organizáciám darovaním repasovaných laptopov, a tak podporiť mnohých mladých ľudí aj v tejto, aktuálne zložitejšej, dobe. Je dobré vedieť, že zároveň spolupracujeme so spoločnosťou, ktorá má svoje hodnoty a simultánne prikladá ruku k ďalším dobrým dielam. Takéto spolupráce prinášajú často skutočnú pridanú hodnotu,” zhodnotil Tomáš Tressa z Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia s.r.o.

Zamestnanci AfB Slovakia všetky zariadenia vymazali, vyčistili, opravili, zrepasovali a osobne odovzdali predstaviteľom organizácii. „Táto spolupráca je naša srdcovka a práve odovzdanie zariadení tam, kde je to najviac potrebné, je čerešničkou na torte, na ktorú sa vždy tešíme,“ povedal Marek Antoňák, konateľ AfB Slovakia s.r.o. „Je skvelé, že sa náš partner tak výrazne angažuje v pomoci rozvoja regiónu a sme radi, že toho všetkého môžeme byť súčasťou. Robíme všetko pre to, aby sa čo najviac zariadení dostalo späť do obehu a už teraz sa tešíme na ďalšiu „darovačku“,“ dodal.

Od malebnej malotriedky v Pieninách, cez organizácie v Prešove a Košiciach, až po školu v Períne. Opäť sa nám spoločne podarilo vdýchnuť nový život vyradenému hardvéru a dať mu druhú šancu. Veríme, že zariadenia budú dlho a dobre slúžiť.