Repasovanie IT chráni životné prostredie!

Spoločensko-ekologický dopad AfB

06.12.2019

Organizácia AfB v období posledných 15 rokov prostredníctvom IT remarketingu ušetrila až 87 270 ton emisií (prepočítané na hodnoty CO2)!!! Táto hodnota zodpovedá skoro piatim každodenným letom z Berlína do New Yorku a späť po dobu 15 rokov. K tomuto úspechu prispeli všetci IT partneri organizácie AfB, ktorí svoj opotrebovaný hardvér nedali do elektro odpadu, ale rozhodli sa odovzdať ho organizácií AfB na certifikované vymazanie dát a následný remarketing.

Zodpovední za úspech sú z veľkej časti aj zákazníci AfB, ktorí síce upustili od kúpy nového IT zariadenia, no stále požadovali kvalitný hardvér so zárukou a servisom. Pevne veríme, že budete s našimi repasovanými notebookmi, počítačmi a smartfónmi biznis triedy spokojní. 

Každý notebook, ktorý sa po našom spracovaní dá opätovne použiť, znamená ochranu životného prostredia, pretože sa nemusia ťažiť žiadne prírodné zdroje na jeho výrobu a náš technologický proces vytvára podstatne menej skleníkových plynov ako pri výrobe nového zariadenia.

Do roku 2025 chceme tento príspevok viac ako zdvojnásobiť: chceme ušetriť 200 000 ton emisií. Dôverujte našim certifikovaným službám a našim osvedčeným renovovaným produktom. Staňte sa aj vy súčasťou social & green IT. Spoločne to dokážeme.

Vaše AfB

Pre viac informácií o našom spoločenskom a ekologickom dopade na spoločnosť za posledných 15 rokov kliknite prosím tento odkaz.