RPC – nový partner pre AfB Slovakia

Logo spoločnosti RPC

05.10.2022

Sme veľmi nadšení, že môžeme privítať spoločnosť RPC v skupine našich partnerov. Stalo sa tak po podpísaní Zmluvy o spolupráci dňa 21.09.2022, čím začíname pilotný projekt našej spolupráce. Podobne ako naši ďalší partneri, nám bude poskytovať svoju vyradenú výpočtovú techniku, z ktorej najprv certifikovaným spôsobom odstránime všetky údaje a následne ju spracujeme podľa našich najvyšších štandardov.

Z tejto novej spolupráce sa tešíme a pevne veríme, že spoločne dokážeme dať druhú šancu čo najväčšiemu počtu vyradenej výpočtovej techniky. Pomôžeme tým spoločne chrániť životné prostredie a rovnako budeme mať možnosť zamestnať ďalších ľudí so zdravotným znevýhodnením v našej firme.

Kto je spoločnosť RPC

Spoločnosť RPC (Regional Card Processing Centre s.r.o.) bola založená v roku 2008, no jej história je dlhšia, vznikla už v roku 2000 ako divízia Tatra banky. So svojou viac ako 20-ročnou praxou ponúka riešenia pre vydávanie a akceptovanie platobných kariet pre banky patriace do skupiny Raiffeisen Bank International (RBI). RPC je zároveň aj kartové kompetenčné centrum pre RBI a zaoberá sa inováciami v oblasti kartových platieb. Je to jedna z najväčších firiem vo svojom obore v našom regióne, spracováva viac ako 1 miliardu transakcií ročne.

Okrem Tatra banky na Slovensku, spolupracuje s Raiffeisen bankami v Albánsku, Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Rakúsku, Rumunsku, Srbsku a ďalších krajinách.

Viac informácií sa dozviete na tejto stránke.