Smarthead nás znovu ocenil certifikátom za náš prístup v budovaní udržateľného podnikania.

Certifikat Smarthead 2021 SK

Komunita firiem SmartHead nám aj v tomto roku udelila svoj SmartHead CERTIFIKÁT, ktorý je ocenením za náš Sustainability profil na stránke SmartHead, cez ktorý spravujeme a pravidelne komunikujeme naše udržateľné aktivity, transformujeme podnikateľské prostredie na viac udržateľné a budujeme si tak lojalitu našich stakeholderov, ktorí chcú podporovať práve firmy, ktorým záleží na udržateľnej budúcnosti. Snažíme sa byť súčasťou pozitívnej zmeny. Aj vďaka tomu sa stávame rozpoznateľnou a inšpiratívnou značkou pre ďalšie firmy na trhu. 

Kto je Komunita firiem SmartHead

Komunita firiem SmartHead prispieva k trvalo udržateľnému rozvoju transformáciou podnikov z tradičných na udržateľné. Razí názor, že každá firma má potenciál stať sa viac udržateľnou, a preto im poskytuje efektívne online riešenia.

SmartHead je o zdieľaní príkladov z praxe a cenného know-how veľkých, stredných a malých firiem vo firemnej udržateľnosti. Je tiež o sprístupňovaní výsledkov svojim stakeholderom zrozumiteľným a transparentným spôsobom, čo im umožňuje uvedomelejšie rozhodovať o tom, pre koho chcú pracovať, od koho nakupovať, s kým spolupracovať a do koho investovať.

Pre viac informácií, kliknite na nasledovný odkaz.