Smarthead ocenil certifikátom náš aktívny a transparentný prístup v budovaní udržateľného podnikania

Certifikát od komunity firiem SmartHead.

Certifikát od komunity firiem SmartHead.

24.04.2020

Komunita firiem SmartHead nám udelila SmartHead CERTIFIKÁT, ktorý je ocenením za náš aktívny a transparentný prístup v budovaní udržateľného podnikania prostredníctvom nášho Sustainability profilu na ich webovej stránke.

Toto ocenenie odzrkadľuje nielen našu snahu o pravidelnú komunikáciu našich udržateľných aktivít, ale aj o celkovú transformáciu podnikateľského prostredia okolo nás na viac udržateľné. Usilujeme sa o budovanie lojality našich stakeholderov, ktorí tiež chcú podporovať práve firmy, ktorým záleží na udržateľnej budúcnosti. Aj vďaka tomu sa stávame rozpoznateľnou a inšpiratívnou značkou na trhu. Naďalej pracujeme na tom, aby sme Vám, našim cteným klientom a partnerom, prinášali jedinečné hodnoty do vášho zodpovedného a udržateľného podnikania. 

Kto je Komunita firiem SmartHead

Komunita firiem SmartHead prispieva k trvalo udržateľnému rozvoju transformáciou podnikov z tradičných na udržateľné. Razí názor, že každá firma má potenciál stať sa viac udržateľnou, a preto im poskytuje efektívne online riešenia.

SmartHead je o zdieľaní príkladov z praxe a cenného know-how veľkých, stredných a malých firiem vo firemnej udržateľnosti. Je tiež o sprístupňovaní výsledkov svojim stakeholderom zrozumiteľným a transparentným spôsobom, čo im umožňuje uvedomelejšie rozhodovať o tom, pre koho chcú pracovať, od koho nakupovať, s kým spolupracovať a do koho investovať.

Pre viac informácií, kliknite na nasledovný odkaz.